Plakat filmu Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele

Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Odkryj magiczną wyspę i jej niezwykłych mieszkańców!

Przygotuj się na niezwykłą przygodę na Wyspie Puffinów! Ta urocza animacja przeniesie cię w świat pełen przygód, przyjaźni i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Poszukiwanie Małego Jajka

Alarm! Ostatnie Małe Jajko zniknęło z wyspy Puffin Rock! Ale nie ma czasu do stracenia, burza zbliża się wielkimi krokami. Czy młodzi maskonury, Oona i Baba, zdołają znaleźć je i przenieść w bezpieczne miejsce?

Ale nie są sami w tej wyjątkowej misji – mają wsparcie swoich przyjaciół. Lisek Flynn, królik May i pracowita ryjówka Mossy stoją na posterunku gotowi pomóc w każdej sytuacji.

Niezwykłe przyjaźnie

Ale to nie koniec niespodzianek! Wyspa Puffinów zasiedlona jest także przez nowych lokatorów – maskonurkę Isabelle i jej przyszywanego brata Phoenixa. Mimo tęsknoty za domem, mieszkańcy wyspy szybko dodadzą im otuchy, a razem będą w stanie pokonać wszelkie trudności, jakie przyniesie im los.

Reżyser Jeremy Purcell i scenarzystka Sara Daddy stworzyli magiczny świat, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. To nie tylko historia o poszukiwaniu zaginionego jajka, to opowieść o przyjaźni, odwadze i solidarności, która przetrwa nawet najtrudniejsze chwile.

Nie przegap tej pełnej uroku animacji, która zabierze cię w podróż do krainy marzeń – na Wyspę Puffinów!

Podstawowe informacje o całym filmie Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele

Tytuł: Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele
Tytuł oryginalny: Puffin Rock and the New Friends
Gatunek: Animacja, Dla dzieci
Czas trwania: 1h 20m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Wielka Brytania
Reżyser: Jeremy Purcell
Scenariusz: Sara Daddy
Obsada: Chris O’Dowd, Amy Huberman, Eva Whittaker, Beth McCafferty, Aaron MacGregor, Euan McGrath, James Henry, Anna McDaid, Geraldine Cole, Matt Deery