Plakat filmu Wake Up

Wake Up Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Wake Up

Czy kiedykolwiek czułeś, że świat potrzebuje obudzenia? Że czasami trzeba podjąć ekstremalne kroki, aby zwrócić uwagę na ważne sprawy? „Wake Up”, film z 2023 roku, to właśnie opowieść o takim przebudzeniu – ale w sposób, którego nikt się nie spodziewał.

Grupa młodych aktywistów postanawia zrobić ekologiczny statement, niszcząc dom towarowy podczas jego zamknięcia. Ale ich plan przechodzi koszmarną metamorfozę, gdy zostają uwięzieni wewnątrz i muszą stawić czoła obłąkanemu ochroniarzowi, którego obsesja na punkcie prymitywnego polowania jest przerażająca. Gdy noc wypełnia się przemocą i strachem, nastolatkowie znajdują się w desperackiej walce o przetrwanie.

Horror, który wstrząśnie Twoimi emocjami

Reżyseria François Simarda to mistrzostwo w tworzeniu napięcia i atmosfery grozy. Każda scena tego filmu jest jak kolejny krok w mrocznym labiryncie, który prowadzi Cię w głąb ludzkich lęków i obaw. A scenariusz autorstwa Alberta Mariniego to prawdziwa perła w koronie tego horroru – to on sprawia, że historia młodych aktywistów staje się nie tylko przerażająca, ale także niezwykle przekonująca.

Jeśli szukasz filmu, który wstrząśnie Twoimi emocjami i zmusi Cię do zastanowienia się nad ludzką naturą oraz ceną zaangażowania w walce o sprawy, które nam najbardziej są bliskie, to „Wake Up” jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nie przegap tej okazji – ruszaj do kina i przygotuj się na niezapomnianą podróż przez mroczne zakamarki ludzkiego umysłu!

Podstawowe informacje o całym filmie Wake Up

Tytuł: Wake Up
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Horror
Czas trwania: 1h 23m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Kanada
Reżyser: François Simard
Scenariusz: Alberto Marini
Obsada: Turlough Convery, Benny O. Arthur, Alessia Yoko Fontana, Jacqueline More, Kyle Scudder, Thomas Gould, Charlotte Stoiber, Aidan O’Hare, Gary Anthony Stennette