Plakat filmu Urojenie

Urojenie Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Przygotuj się na Wstrząsającą Przygodę w „Urojeniu„!

Gotowy na dreszcz emocji i niezwykłe doznania? Film „Urojenie” to horror, który wciągnie Cię w mroczny świat porzuconego pluszowego misia i pragnienia zemsty.

Przerażająca Historia o Odrodzeniu

Mała Alice przypadkiem przywraca do życia zapomnianego pluszaka. Ale coś jest nie tak… Miś, który kiedyś był jej przyjacielem, teraz pragnie zemsty na jej matce. Jego niewinny wygląd kryje w sobie mroczne plany, które mogą zmienić życie Alice na zawsze.

To opowieść o tym, jak nawet najmilsze i najbardziej niewinne rzeczy mogą stać się przerażającymi koszmarami, gdy ożywają z intencją zemsty.

Wstrząsający Horror dla Odważnych

Gatunek Horror w „Urojeniu” nie pozostawia złudzeń – to film dla tych, którzy lubią dreszcze na plecach i nie boją się wchodzić w mroczne zakamarki ludzkiego umysłu.

Ale nie daj się zwieść pozorom! „Urojenie” to nie tylko kolejny straszny film. To przerażająca podróż do najgłębszych zakamarków ludzkiej psychiki, która może zostawić ślad na długo po zakończeniu seansu.

Przygotuj Się na Emocje

Jeśli szukasz filmu, który wzbudzi w Tobie emocje i nie pozwoli Ci o sobie zapomnieć, „Urojenie” jest właśnie dla Ciebie. Przygotuj się na dreszcze, emocje i niezapomnianą przygodę w mrocznym świecie zapomnianego misia, który powraca z zemstą!

Podstawowe informacje o całym filmie Urojenie

Tytuł: Urojenie
Tytuł oryginalny: Imaginary
Gatunek: Horror
Czas trwania: 1h 44m
Rok produkcji: 2024
Kraj: USA
Reżyser: Jeff Wadlow
Scenariusz: Jeff Wadlow, Greg Erb
Obsada: DeWanda Wise, Taegen Burns, Pyper Braun, Betty Buckley, Tom Payne, Veronica Falcón, Sam Salary, Matthew Sato, Alix Angelis, Wanetah Walmsley