Plakat filmu Transformers: Początek

Transformers: Początek Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Wejdź do świata Transformerów w „Transformers: Początek”

Witajcie, wojownicy! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to się wszystko zaczęło? „Transformers: Początek” odkryje przed wami niezwykłą historię pochodzenia dwóch legendarnych postaci – Optimusa Prime’a i Megatrona. To opowieść o przyjaźni, zdradzie, i losie, który na zawsze zmienił Cybertron.

Historia niesamowitych braci

Wiecie, co mówią – nie zawsze zaczynaliśmy jako wrogowie. Kiedyś byliśmy przyjaciółmi, związani jak bracia. „Transformers: Początek” przeniesie was do czasów, gdy Optimus Prime i Megatron stanęli po jednej stronie, walcząc wspólnie o przyszłość Cybertronu. Ale jak to często bywa, los miał dla nich inne plany. To jak tragiczna opowieść o dwóch duszach, które kiedyś były bliskie, ale teraz są skazane na wieczny konflikt.

Czego można się spodziewać?

„Transformers: Początek” to nie tylko kolejna odsłona serii. To głęboka podróż do serca konfliktu, która zmusi was do zastanowienia się nad lojalnością, przyjaźnią i ceną za wolność. To jak epicka bitwa o przyszłość, która zatacza coraz szersze kręgi, pozostawiając w tyle tylko zgliszcza i zmagania.

Wejdźcie do kokpitu i przygotujcie się na najbardziej spektakularną podróż w życiu. „Transformers: Początek” to film, który wam przypomni, dlaczego pokochaliście tę serię od samego początku!

Podstawowe informacje o całym filmie Transformers: Początek

Tytuł: Transformers: Początek
Tytuł oryginalny: Transformers One
Gatunek: Animacja, Akcja
Czas trwania:
Rok produkcji: 2024
Kraj: USA
Reżyser: Josh Cooley
Scenariusz: Andrew Barrer, Steve Desmond
Obsada: Chris Hemsworth, Brian Tyree Henry, Scarlett Johansson, Keegan-Michael Key, Steve Buscemi, Laurence Fishburne, Jon Hamm