Plakat filmu Test na teściów

Test na teściów Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Test na teściów: Niezwykła Komedia Roku 2024

Ah, miłość i rodzinne sekrety – co za mieszanka wybuchowa! W 2024 roku przygotuj się na najbardziej niezwykłe spotkanie rodzinne, jakiego doświadczyłeś(aś) na dużym ekranie. „Test na teściów”, dzieło genialnego reżysera Juliena Hervé, to nie tylko film, to przeżycie, które zostawi Cię z uśmiechem na twarzy i pytaniami w głowie!

Co to za film?

W zeszycie planowania wesela Alice i François postanawiają rzucić wezwanie rodzinie – testy DNA dla wszystkich! Ale o, nie spodziewaj się, że będzie to zwykłe spotkanie z chrupiącymi chipsami i niezręcznymi rozmowami przy herbacie. To spotkanie rzuca się na głęboką wodę, odkrywając tajemnice rodzinne, których nikt się nie spodziewał. Bo przecież, kto by pomyślał, że pochodzenie może być takim labiryntem?

To nie jest typowy film komediowy – to komedia z nutką zagadki, którą rozwiązujesz razem z bohaterami, krok po kroku. Jak oryginalny przepis na pyszną potrawę, „Test na teściów” miesza humor z emocjami, zostawiając Cię z uczuciem satysfakcji i łaskotaniem w mózgu.

Dlaczego powinieneś obejrzeć?

Oprócz niezwykle zabawnego scenariusza i świetnie nakreślonych postaci, ten film ma coś, co sprawia, że od niego nie można oderwać wzroku. To uczucie, że jesteś częścią tego szalonego spotkania rodzinno-genetycznego, że śmiejesz się z bohaterami, płaczesz z nimi, a czasem zastanawiasz się, jak to możliwe, że ludzie są tak skomplikowani.

Julien Hervé stworzył coś, coś więcej niż film. To jak magiczne lustro, które odbija rzeczywistość w nieco inny, ale równie fascynujący sposób. Bo przecież, co to za życie bez niespodzianek?

Czy to dla Ciebie?

Jeśli lubisz komedie, które łamią konwencje, jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko śmiechu, jeśli chcesz poczuć emocje, które pozostają dłużej niż czas trwania filmu – to „Test na teściów” jest dla Ciebie. Przygotuj się na podróż, której nie zapomnisz, i na mnóstwo niespodzianek, które pozostaną z Tobą na dłużej niż tylko 1 godzina i 32 minuty.

Odkryj, jak wybuchowa może być mieszanka miłości, humoru i rodzinnych tajemnic. Obejrzyj „Test na teściów” już dziś!

Podstawowe informacje o całym filmie Test na teściów

Tytuł: Test na teściów
Tytuł oryginalny: Cocorico
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 1h 32m
Rok produkcji: 2024
Kraj: Francja
Reżyser: Julien Hervé
Scenariusz: Julien Hervé
Obsada: Christian Clavier, Didier Bourdon, Sylvie Testud, Marianne Denicourt, Julien Pestel, Chloé Coulloud, Patrick Préjean, Sophie Froissard, Johann Dionnet, Loïc Rojouan