Plakat filmu Terapia dla par

Terapia dla par Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Terapia dla par: Przełomowa podróż przez labirynty uczuć

Czy istnieje coś takiego jak perfekcyjny związek? Czy możliwe jest naprawienie relacji, które zdają się być na skraju rozpadu? „Terapia dla par” to film, który stawia te pytania, oferując jednocześnie poruszającą i pełną humoru opowieść o miłości, komunikacji i drugich szansach.

Spotkanie trzech par, jedno zadanie

W tym niezwykłym filmie reżyser Gerardo Herrero zaprasza nas na terapię grupową, która stanie się dla trzech par punktem zwrotnym. Przeplatając momenty dramatu z momentami humoru, film ukazuje, jak wszyscy uczestnicy są zmuszeni do stawienia czoła swoim największym lękom i tajemnicom, aby ostatecznie znaleźć drogę do szczęścia.

Otwórz się na nowe możliwości

Wciel się w rolę obserwatora tego emocjonalnego rollercoastera i dołącz do trójki par w ich podróży przez labirynty uczuć i relacji. Poznaj ich historie, zmagania i triumfy, a być może odnajdziesz w nich również odzwierciedlenie swoich własnych doświadczeń.

Gatunek: Dramat, Komedia. To film, który porusza serca i rozbawia, pokazując, że nawet najtrudniejsze chwile mogą być okazją do wzrostu i poznania siebie nawzajem na nowo.

Przeżyj emocjonalną podróż razem z bohaterami

„Terapia dla par” to nie tylko film, to doświadczenie, które zmusza nas do zastanowienia się nad własnymi relacjami i sposobami ich naprawy. Obejrzyj ten film i pozwól, by emocje wypełniły cię od środka, a może nawet znajdziesz w nim inspirację do własnej terapeutycznej podróży.

Podstawowe informacje o całym filmie Terapia dla par

Tytuł: Terapia dla par
Tytuł oryginalny: Bajo terapia
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 1h 33m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Hiszpania
Reżyser: Gerardo Herrero
Scenariusz: Gerardo Herrero
Obsada: Malena Alterio, Alexandra Jiménez, Fele Martínez, Antonio Pagudo, Eva Ugarte, Juan Carlos Vellido