Plakat filmu Sukienka Oskara

Sukienka Oskara Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Sukienka Oskara

Czy kiedykolwiek byłeś w sytuacji, w której życie przestaje być bajką, a staje się pełne komplikacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji? „Sukienka Oskara”, film z 2022 roku, to historia o tym, jak życie może zaskakiwać, nawet gdy myślisz, że już wszystko stracone.

Ben, żyjący osobno od swojej byłej żony Miry i dzieci, widzi, jak jego świat rozpada się na kawałki. Ale niespodziewanie dostaje drugą szansę: kiedy Mira, ciężko ciężarna, trafia do szpitala, jego dzieci znów zamieszkują z nim. Tym razem wszystko będzie dobrze – tak przynajmniej myśli Ben! Ale jego syn, Oskar, przynosi mały problem: nosi sukienkę, której nie chce zdjąć.

Śmiech i wzruszenie w jednym

Reżyseria Hüseyina Tabaka i scenariusz autorstwa Floriana Davida Fitz’a to mieszanka doskonała, która pozwala na przeżycie pełnej gamy emocji. To historia o miłości, rodzinie i akceptacji, ale także o odwadze, by być sobą w świecie pełnym oczekiwań i stereotypów.

„Sukienka Oskara” to nie tylko komedia z nutą dramatu, ale także opowieść o tym, jak ważne jest być otwartym na różnorodność i szanować indywidualność innych. Jeśli szukasz filmu, który poruszy Cię i jednocześnie rozśmieszy, nie przegap tej perełki z niemieckiej kinematografii. Przygotuj się na łzy wzruszenia i chwile pełne śmiechu – „Sukienka Oskara” czeka na Ciebie!

Podstawowe informacje o całym filmie Sukienka Oskara

Tytuł: Sukienka Oskara
Tytuł oryginalny: Oskars Kleid
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 1h 42m
Rok produkcji: 2022
Kraj: Niemcy
Reżyser: Hüseyin Tabak
Scenariusz: Florian David Fitz
Obsada: Florian David Fitz, Kida Khodr Ramadan, Senta Berger, Burghart Klaußner, Marie Burchard, Rudolf Krause, Nora Boeckler, Juan Carlos Lo Sasso