Plakat filmu Strażniczka smoków

Strażniczka smoków Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Strażniczka smoków: Przygoda, która Rozgrzeje Twój Dziecięcy Duch

Czy kiedykolwiek marzyłeś o wspaniałej przygodzie w starożytnych Chinach, pełnej tajemniczych smoków, bohaterskich czynów i niezłomnej odwagi? Jeśli tak, to film „Strażniczka smoków” to właśnie dla ciebie. Wyrusz w podróż, która sprawi, że twoje serce zakwitnie i twój duch rozwinie skrzydła!

W Świecie, Gdzie Smoki i Ludzie Kiedyś Byli Przyjaciółmi

W starożytnych Chinach smoki żyły w harmonii z ludźmi, dzieląc się swoją mądrością i tajemnicami. Niestety, chciwość ludzi przerwała ten piękny sojusz. W tym czasie mała sierota Ping odkrywa swoje przeznaczenie jako Strażniczka smoków – odważna bohaterka gotowa stanąć w obronie tych majestatycznych istot.

Reżyser Salvador Simó przenosi nas w magiczny świat, gdzie każdy kadr jest jak obraz w chińskiej kamiennej rzeźbie. Jego umiejętność tworzenia emocji za pomocą animacji sprawia, że zarówno dzieci, jak i dorośli wciągają się w historię, wyczekując każdego kolejnego zwrotu akcji.

Przeznaczenie i Przyjaźń: Podróże Ping

Ping wyrusza w niezwykłą podróż, która przetestuje jej odwagę i determinację. To historia o odwadze, miłości i przeznaczeniu, która na zawsze pozostanie w sercach widzów.

Czy jesteś gotowy na pełną emocji przygodę, która przeniesie cię do magicznego świata smoków i legend? „Strażniczka smoków” to film, który otwiera drzwi do wyobraźni i serca, pozostawiając w naszej duszy iskierkę magii na zawsze.

Podstawowe informacje o całym filmie Strażniczka smoków

Tytuł: Strażniczka smoków
Tytuł oryginalny: Dragonkeeper
Gatunek: Animacja
Czas trwania: 1h 39m
Rok produkcji: 2024
Kraj: Hiszpania
Reżyser: Salvador Simó
Scenariusz: Carole Wilkinson, Pablo I. Castrillo
Obsada: Lucía Pérez, Mario Gas, Fernando Castro, Carlos de Luna, José Gómez Adán, César Díaz Capilla, Isabel Gaudí, Miquel Rodríguez Ros, Álvaro Navarro, Jorge Insúa