Plakat filmu Setki bobrów

Setki bobrów Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Przygotuj się na przygodę życia – „Setki bobrów”!

Zapraszamy Cię na filmowy rollercoaster pełen śmiechu, akcji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji! „Setki bobrów”, najnowsza komedia przygodowa w reżyserii Mika Cheslika, zabierze Cię w niezapomnianą podróż przez dzikie tereny Ameryki, gdzie główny bohater stawia czoła nie tylko setkom bobrów, ale także własnym wyzwaniom.

Walka o przetrwanie i miłość

Jean Kayak, bohater naszej opowieści, musi się zmierzyć z niebezpieczeństwami, których nawet nie przewidziałbyś w swoich najbardziej szalonych snach. Po pożarze swojego browaru, jego życie staje na głowie, gdy postanawia wyruszyć na wyprawę przez dzikie tereny, aby przetrwać i zdobyć tytuł najlepszego traperem w całej Ameryce.

Ale to nie wszystko! Jean będzie musiał także przechytrzyć setki bobrów, których szalone plany mogą pokrzyżować wszystkie jego marzenia. Wszystko to w imię jednego celu – zdobycia serca pięknej córki handlarza futrami.

Zabawa, śmiech i niezapomniane przygody

„Setki bobrów” to nie tylko film o walce z naturą i własnymi demonami, to również opowieść o przyjaźni, odwadze i determinacji. Reżyserowi udało się stworzyć prawdziwie magiczną atmosferę, w której każda scena to nowe wyzwanie i nowa porcja śmiechu.

Bądź gotowy na niezapomnianą dawkę humoru, emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. „Setki bobrów” to film, który z pewnością zostanie w Twojej pamięci na długo po zakończeniu seansu. Nie przegap tej niezwykłej przygodowej komedii!

Ruszaj na ekran w kinie najbliżej Ciebie i przeżyj przygodę życia!

Podstawowe informacje o całym filmie Setki bobrów

Tytuł: Setki bobrów
Tytuł oryginalny: Hundreds of Beavers
Gatunek: Komedia, Przygodowy
Czas trwania: 1h 48m
Rok produkcji: 2022
Kraj: USA
Reżyser: Mike Cheslik
Scenariusz: Mike Cheslik, Ryland Brickson Cole Tews
Obsada: Ryland Brickson Cole Tews, Wes Tank, Olivia Graves, Doug Mancheski, Luis Rico, Mike Cheslik, Jessica Knap, Brendan Steere, Jon Truei