Plakat filmu Sami swoi. Początek

Sami swoi. Początek Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Weź udział w humorystycznej podróży przez historię z Sami swoi: Początek!

Gotowy na wyjątkową opowieść o losach dwóch legendarnych rodów? „Sami swoi: Początek”, najnowsza komedia obyczajowa w reżyserii Artura Żmijewskiego, zabierze Cię w podróż do czasów, gdy rodziny Kargulów i Pawlaków jeszcze nie wiedziały, co oznacza słowo „przesiedlenie”.

Humor i nostalgia

Przenieś się w czasie do epoki, kiedy życie było proste, a śmiech towarzyszył codzienności. „Sami swoi: Początek” to nie tylko film, to podróż w głąb wspomnień, gdzie nostalgiczne anegdoty mieszać się będą z błyskotliwym humorem.

Przeżyj razem z bohaterami ich perypetie, śmiech i wzruszenie, które sprawią, że pokochasz ich jeszcze bardziej!

Historia, która trafia prosto do serca

Reżyser Artur Żmijewski i scenarzysta Andrzej Mularczyk przenoszą nas do magicznych czasów, kiedy nawet największe problemy rodzinne rozwiązywane były przy flaszce wódki. „Sami swoi: Początek” to opowieść o miłości, przyjaźni i tradycji, która przeniesie Cię do serca polskiej wsi.

Przygotuj się na pełne humoru dialogi, barwne postaci i niezapomniane momenty, które sprawią, że odnajdziesz w sobie kawałek nostalgii za czasami, których już nie ma.

Weź udział w tej wyjątkowej podróży przez historię polskiej wsi, która rozśmieszy Cię do łez i rozgrzeje serce!

Podstawowe informacje o całym filmie Sami swoi. Początek

Tytuł: Sami swoi. Początek
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Komedia obycz.
Czas trwania: 1h 58m
Rok produkcji: 2024
Kraj: Polska
Reżyser: Artur Żmijewski
Scenariusz: Andrzej Mularczyk
Obsada: Adam Bobik, Karol Dziuba, Weronika Humaj, Paulina Gałązka, Anna Dymna, Adam Ferency, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, Katarzyna Krzanowska