Plakat filmu Przesilenie zimowe

Przesilenie zimowe Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Przekonaj się, dlaczego „Przesilenie zimowe” to film, którego nie możesz przegapić!

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań, ciepła i miłości, ale dla niektórych może być to również okres samotności i refleksji. W filmie „Przesilenie zimowe” odkryjesz historię trzech niezwykłych osobowości, które pomimo różnic odnajdują wspólny język i tworzą wyjątkową więź.

Świąteczna opowieść o odnalezieniu rodziny

Paul, grany przez nominowanego do Oscara Paula Giamatti, to nauczyciel, którego niechętnie tolerują zarówno uczniowie, jak i koleżeństwo. Gdy zbliżają się święta, Paul zostaje w szkole, aby opiekować się kilkoma uczniami, w tym Angusem, trudnym nastolatkiem grożącym wydaleniem. Do tego dziwnego trio dołącza również kucharka Mary, która musi zmierzyć się z tragiczną stratą syna.

Reżyser Alexander Payne oraz scenarzysta David Hemingson zabierają nas w podróż przez dwie burzliwe świąteczne tygodnie, pełne śniegu i humorystycznych perypetii. Ale to nie tylko historia o zabawnych sytuacjach – to opowieść o odnalezieniu rodziny, akceptacji i nadziei na lepsze jutro.

Wejdź w magiczną atmosferę „Przesilenia zimowego” i pozwól się poruszyć sercom bohaterów!

Podstawowe informacje o całym filmie Przesilenie zimowe

Tytuł: Przesilenie zimowe
Tytuł oryginalny: The Holdovers
Gatunek: Świąteczny, Dramat, Komedia
Czas trwania: 2h 13m
Rok produkcji: 2023
Kraj: USA
Reżyser: Alexander Payne
Scenariusz: David Hemingson
Obsada: Paul Giamatti, Dominic Sessa, Da’Vine Joy Randolph, Carrie Preston, Brady Hepner, Ian Dolley, Jim Kaplan, Michael Provost, Andrew Garman, Naheem Garcia