Plakat filmu Przeklęta woda

Przeklęta woda Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Przeklęta woda: Gotowi na mrożący krew w żyłach horror?

W roku 2024 na ekranach kinowych zagości historia, która wstrząśnie Twoim światem i sprawi, że spojrzysz na wodę z zupełnie innym okiem. Mowa o filmie „Przeklęta woda„, który towarzyszyć będzie Ci przez 1 godzinę i 38 minut pełnych niepokoju i grozy.

Mroczny sekret nowego domu

Przedwcześnie emerytowany bejsbolista postanawia rozpocząć nowy rozdział życia wraz z rodziną, przeprowadzając się do nowego domu. Ale coś jest nie tak z tą posiadłością – ukryty mroczny sekret z przeszłości budynku zaczyna powoli wychodzić na jaw, stawiając rodzinę w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Bryce McGuire, niekwestionowany mistrz horroru, zabierze Cię w mroczną podróż przez zakamarki ludzkiego strachu. Jego wizja przerażającej historii odkrywającej zło ukryte pod powierzchnią spokojnej wody okaże się niczym innym, jak tylko strzałem w samo serce horroru.

Czy odważysz się spojrzeć w oczy przerażeniu?

Przygotuj się na największy strach, jaki kiedykolwiek odczułeś, i przygotuj się na przeżycie niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. „Przeklęta woda” to nie tylko film – to emocjonalna podróż przez labirynt ludzkich lęków, które ścigają nas nawet w najmniej oczekiwanych miejscach.

Jeśli jesteś gotowy na mrożący krew w żyłach horror, który sprawi, że będziesz przysiadał się do krawędzi swojego fotela, nie przegap „Przeklętej wody„! Ten film okaże się dla Ciebie prawdziwym przeżyciem, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Podstawowe informacje o całym filmie Przeklęta woda

Tytuł: Przeklęta woda
Tytuł oryginalny: Night Swim
Gatunek: Horror
Czas trwania: 1h 38m
Rok produkcji: 2024
Kraj: USA
Reżyser: Bryce McGuire
Scenariusz: Bryce McGuire
Obsada: Wyatt Russell, Kerry Condon, Amélie Hoeferle, Gavin Warren, Nancy Lenehan, Jodi Long, Preston Galli, Aivan Uttapa, Ellie Araiza, Eddie Martinez