Plakat filmu Powołany 2

Powołany 2 Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Odkryj głębszy sens w „Powołany 2”!

W roku 2024 na ekranach kinowych zagości historia, która poruszy Twoje serce i pobudzi do refleksji nad sensem życia. Mowa o filmie „Powołany 2„, który towarzyszyć będzie Ci przez 1 godzinę i 30 minut pełnych emocji i duchowej podróży.

Akt wandalizmu, który zmienia życie

Główny bohater, Arek, nieświadomie dokonuje aktu wandalizmu, który wstrząsa jego sumieniem. W akcie zadośćuczynienia decyduje się pomóc w odmalowaniu kościoła. Ale to tylko początek jego niezwykłej podróży.

Kiedy Arek ukrywa się w kościele, spotyka tam swoich przyjaciół, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie. To wydarzenie zmienia ich wszystkich, prowadząc ich na ścieżkę odkrywania prawdziwego sensu życia i wiary.

Pokłon duchowemu przesłaniu

Jan Sobierajski, zarówno reżyser, jak i scenarzysta filmu, przeniesie Cię w świat pełen duchowej podróży i refleksji. Jego wizja filmu okaże się nie tylko opowieścią, ale też pokłonem duchowemu przesłaniu, które może dotknąć każdego widza niezależnie od jego przekonań.

To nie tylko film religijny – to opowieść o odnalezieniu drogi, nawróceniu się i duchowej przemianie. Przygotuj się na doświadczenie, które poruszy Twoje serce i pobudzi Cię do refleksji nad sensem Twojego własnego życia.

Jeśli jesteś gotowy na duchową podróż pełną emocji i duchowej głębi, nie przegap „Powołanego 2„! To film, który może zmienić Twoje spojrzenie na świat i zachęcić Cię do odkrywania głębszych znaczeń w życiu.

Podstawowe informacje o całym filmie Powołany 2

Tytuł: Powołany 2
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Religijny, Fabularyzowany dok.
Czas trwania: 1h 30m
Rok produkcji: 2024
Kraj: Polska
Reżyser: Jan Sobierajski
Scenariusz: Jan Sobierajski
Obsada: Jakub Dmochowski, Marcin Kwaśny, Wiktoria Gąsiewska, Henryk Gołębiewski, Patryk Cebulski, Alicja Ostolska, Anna Nieciąg, Mateusz Gąsiewski, Patryk Smarski, Bartek Krakowiak