Plakat filmu Obsesja

Obsesja Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Narodziny Bogów: Królestwo Burz

Czy jesteś gotowy na podróż w epicki świat, gdzie ludzie walczą o przetrwanie w starciu z Bogami i Demonami? „Narodziny Bogów: Królestwo Burz” to kinowe wydarzenie, które zapiera dech w piersiach i przenosi cię w świat legendy, gdzie siły nadprzyrodzone splatają się z ludzkimi losami.

Epicki Rozmach i Rekordowy Budżet

To niezwykła ekranizacja legendy, której nie zobaczysz nigdzie indziej. Zbudowana na rekordowym budżecie 150 milionów dolarów, ta opowieść z Dalekiego Wschodu przeniesie cię w odległe czasy, gdy ludzkość stoczyła największą bitwę w historii, by przetrwać na Ziemi.

Walka o Przetrwanie i Siła Legendy

Reżyser Wuershan oraz scenarzyści Jia-Nan Ran i Ran Ping ukazują nam dramatyczne starcie, w którym ludzie stają do walki z nadnaturalnymi siłami. To historia, która poruszy twoje emocje, wciągnie cię w wir wydarzeń i pokaże, jak zwykli ludzie mogą stać się bohaterami, gdy losy świata stoją na krawędzi zagłady.

Gotowy na przygodę, której nie zapomnisz? Przygotuj się na największą bitwę w historii, gdzie światy kolidują, a narodzić się mogą nowe legendy. „Narodziny Bogów: Królestwo Burz” to nie tylko film, to doświadczenie, którego nie możesz przegapić!

Podstawowe informacje o całym filmie Obsesja

Tytuł: Obsesja
Tytuł oryginalny: May December
Gatunek: Dramat, Thriller
Czas trwania: 1h 53m
Rok produkcji: 2023
Kraj: USA
Reżyser: Todd Haynes
Scenariusz: Samy Burch
Obsada: Natalie Portman, Julianne Moore, Charles Melton, Cory Michael Smith, Elizabeth Yu, Gabriel Chung, Piper Curda, D.W. Moffett, Chris Tenzis, Andrea Frankle