Plakat filmu Motocykliści

Motocykliści Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Wejdź do Świata Motocykli z Motocyklistami!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o wolności na drodze, wiatru we włosach i niekończących się przygodach na dwóch kółkach? Teraz masz okazję doświadczyć tego wszystkiego wraz z Motocyklistami – filmem, który poruszy twoje emocje i zaprowadzi cię w niezapomnianą podróż po ulicach USA.

Historia Odrodzenia i Wyborów…

Kathy, silna i zdecydowana członkini grupy Vandals, która jest zamężna z dzikim i niebezpiecznym motocyklistą o imieniu Benny, opowiada historię ewolucji Vandalsów na przestrzeni dekady. Początkowo to lokalny klub outsiderów, zjednoczonych przez dobre czasy, burczące motocykle i szacunek dla ich silnego, stabilnego lidera, Johnny’ego. Jednak życie w Vandalsach staje się coraz bardziej niebezpieczne, a klub grozi przemianą w bardziej złowrogą gangsterską grupę. Kathy, Benny i Johnny muszą podjąć trudne decyzje dotyczące swojej lojalności wobec klubu i siebie nawzajem.

Z reżyserią i scenariuszem autorstwa Jeffa Nicholsa, ten film to dramatyczna opowieść o przyjaźni, lojalności i ryzyku. Nichols przenosi cię w świat motocyklowych gangów, gdzie każdy wybór może mieć ogromne konsekwencje.

Gotowy na Jazdę Twojego Życia?

To nie tylko film – to podróż, która przyniesie ci wiele emocji i refleksji. „Motocykliści” to historia, która zostanie z tobą na długo po zakończeniu seansu, skłaniając cię do zadania sobie pytań o lojalność, przyjaźń i wolność. Nie przegap tej okazji, aby wsiąść na motocykl i ruszyć w niezapomnianą podróż przez ulice USA!

Podstawowe informacje o całym filmie Motocykliści

Tytuł: Motocykliści
Tytuł oryginalny: The Bikeriders
Gatunek: Dramat, Kryminał
Czas trwania: 1h 56m
Rok produkcji: 2023
Kraj: USA
Reżyser: Jeff Nichols
Scenariusz: Jeff Nichols
Obsada: Jodie Comer, Austin Butler, Tom Hardy, Michael Shannon, Mike Faist, Boyd Holbrook, Norman Reedus, Michael Abbott Jr., Damon Herriman, Emory Cohen