Plakat filmu Madame Web

Madame Web Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Wejdź do świata przyszłości z Madame Web!

Gotowy na podróż przez czas i przestrzeń? „Madame Web”, najnowszy film akcji sci-fi w reżyserii S.J. Clarkson, zabierze Cię w niesamowitą podróż poza granice rzeczywistości, gdzie każdy moment jest pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Przebłyski przyszłości

Losy nowojorskiej ratowniczki zmieniają się w jednej chwili, gdy doświadcza ona tajemniczych przebłysków przyszłości. To właśnie te momenty prowadzą ją do odkrycia swojego prawdziwego przeznaczenia, rzucając ją w wir przygód i niebezpieczeństw, których nieśmiało sobie wyobrażała.

Akcja, napięcie i niezwykłe wyzwania czekają na bohaterkę w każdym kroku. „Madame Web” to nie tylko film, to przeżycie, które przeniesie Cię w zupełnie nowy wymiar czasoprzestrzeni, gdzie granice między teraźniejszością a przyszłością zlewają się w jedno.

Odkryj swoje przeznaczenie

Reżyser S.J. Clarkson oraz scenarzyści Matt Sazama i Burk Sharpless stworzyli film, który nie tylko zapiera dech w piersiach, ale także skłania do refleksji nad własnym życiem i sensem istnienia. Bo czy nie każdy z nas pragnie odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie?

Bądź gotowy na niezapomnianą podróż przez czas i przestrzeń, która rozświetli Cię wewnętrznym światłem i sprawi, że uwierzysz, iż nawet najmniejszy gest może zmienić bieg historii. „Madame Web” to film, który zostawi w Tobie ślad na zawsze.

Wejdź do świata przyszłości i odkryj swoje prawdziwe przeznaczenie razem z Madame Web!

Podstawowe informacje o całym filmie Madame Web

Tytuł: Madame Web
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Czas trwania: 1h 56m
Rok produkcji: 2024
Kraj: USA
Reżyser: S.J. Clarkson
Scenariusz: Matt Sazama, Burk Sharpless
Obsada: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Isabela Merced, Celeste O’Connor, Tahar Rahim, Kerry Bishé, Adam Scott, Emma Roberts, Mike Epps, Zosia Mamet