Plakat filmu Ludzie

Ludzie Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Ludzie: Dramatyczna Odyseja Ludzkiej Siły

Czasem to nie bohaterowie, lecz zwykli ludzie stają się prawdziwymi bohaterami. „Ludzie” to film, który przenosi nas w sam środek pełnoskalowej wojny na Ukrainie, gdzie pięć kobiet – reprezentujących różne pokolenia i perspektywy – podejmuje desperacką walkę, aby ocalić siebie oraz swoich najbliższych.

Siła i Determinacja w Obliczu Tragedii

Ludzie to dramatyczna opowieść o ludzkiej sile, która przezwycięża nawet najtrudniejsze przeciwności losu. W reżyserii Macieja Ślesickiego, śledzimy losy tych niezwykłych kobiet, które stają się bohaterkami w obronie swoich rodzin i swojej ojczyzny.

Kiedy świat tonie w chaosie wojny, te pięć kobiet odnajduje w sobie siłę, by przetrwać i walczyć o swoje wartości. To nie tylko historia o cierpieniu i stracie, ale i o nadziei, odwadze i solidarności. To opowieść, która zmusza nas do refleksji nad tym, co naprawdę znaczy być człowiekiem.

Prawdziwa Odyseja Ludzkiej Duszy

Przygotuj się na poruszającą podróż przez ludzkie serca i umysły. „Ludzie” to film, który otwiera przed nami oczy na siłę i determinację, jaką posiadamy w sobie, gdy stajemy twarzą w twarz z tragedią. To historia, która pozostawi ślad w twoim sercu i zainspiruje cię do działania, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Wejdź do świata „Ludzi” i doświadcz prawdziwej mocy ludzkiego ducha. Niech ta opowieść o odwadze, miłości i nadziei doda ci sił w walce z własnymi wyzwaniami.

Podstawowe informacje o całym filmie Ludzie

Tytuł: Ludzie
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania:
Rok produkcji: 2024
Kraj: Polska
Reżyser: Maciej Ślesicki
Scenariusz: Maciej Ślesicki
Obsada: Mariia Shtofa, Cezary Pazura, Afina Ostapenko, Hryhorii Horobchuk, Daniel Dziubynskyi, Luka Burakov, Tatiana Yurikova, Oleksandr Yarema, Oksana Cherkashyna, Nina Naboka