Plakat filmu Lato

Lato, kiedy go zabrakło Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Lato, Kiedy Go Zabrakło: Historia, Która Cię Poruszy

Czy jesteś gotowy na podróż do serca ludzkich emocji? „Lato, Kiedy Go Zabrakło” to film, który przeniesie cię w świat uczuć, refleksji i nadziei. To nie tylko kolejna historia – to prawdziwa opowieść o życiu, miłości i trudnych decyzjach, która pozostanie z tobą na długo po zakończeniu seansu.

Wkraczamy w świat trzech licealistów i ich wzajemnych relacji. Podczas letniego obozu nawiązują niezwykłą więź, która wydaje się być nie do zniszczenia. Ale po roku, gdy wracają w to samo miejsce, odkrywają, że jedno z nich popełniło samobójstwo. Teraz muszą stawić czoła trudnym pytaniom – czy tragedii można było zapobiec? Dlaczego nikt nie zauważył nic wcześniej? I czy jeszcze jest miejsce na nadzieję?

Przeplatająca się linia dramatu i refleksji

György Mór Kárpáti, reżyser i scenarzysta tego poruszającego filmu, przenosi nas w świat ludzkich emocji i wyborów. Jego talent w tworzeniu głębokich, wielowymiarowych postaci sprawia, że każdy bohater staje się jak członek twojej własnej rodziny, z którym przeżywasz każdą chwilę.

Dramat to gatunek, który potrafi dotknąć najgłębszych zakamarków naszej duszy. Ale jeśli szukasz filmu, który nie tylko wzruszy cię do łez, ale również pobudzi do refleksji nad życiem i jego znaczeniem, to właśnie ten film jest dla ciebie.

Nie zwlekaj! Wejdź w świat emocji i dołącz do trójki bohaterów w ich podróży ku zrozumieniu, akceptacji i nadziei w „Lato, Kiedy Go Zabrakło”! Bo czasem najważniejsze lekcje życia uczymy się w najtrudniejszych chwilach, a najgłębsze więzi rodzą się w najmroczniejszych zaułkach ludzkiej duszy.

Podstawowe informacje o całym filmie Lato, kiedy go zabrakło

Tytuł: Lato, kiedy go zabrakło
Tytuł oryginalny: Jövő nyár
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 1h 14m
Rok produkcji: 2022
Kraj: Węgry
Reżyser: György Mór Kárpáti
Scenariusz: György Mór Kárpáti
Obsada: Brezovszky Dániel György, Orsolya Bukovszky, Liber Ágoston, Erika Tankó, Csaba Krisztik, Farkas Bianka, Márton Kerekes