Plakat filmu La chimera

La chimera Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Przekrocz próg wraz z „La chimera”

Wszyscy mamy swoje chimery, te nieuchwytne marzenia, które zdają się być poza zasięgiem, jakbyśmy próbowali złapać dym. Ale co jeśli ta chimera okaże się rzeczywista, a przekroczenie progu innej rzeczywistości stanie się możliwe? To właśnie odkryjesz w filmie „La chimera”.

Mityczna podróż

Wędrowanie po mitycznych zaświatach może wydawać się zadaniem niemożliwym, ale dla Arthura (wspaniale zagrany przez Josha O’Connora) staje się to jedyną drogą do odzyskania tego, co stracił. Pragnie on przekroczyć granice między światami, w poszukiwaniu legendarnych drzwi, które otworzą mu nowe horyzonty. W tej niezwykłej podróży do nieznanych krain towarzyszy mu grupa drobnych złodziejaszków, gotowych na wszystko w imię bogactwa.

Reżyserka Alice Rohrwacher przenosi nas do malowniczych Włoch, gdzie tajemnicze starożytne skarby kryją się pod powierzchnią ziemi, czekając na odważnych poszukiwaczy. „La chimera” to nie tylko opowieść o wytrwałości i odwadze, ale także o sile marzeń i nieustępliwej determinacji.

Zapraszamy do niezwykłej podróży wraz z „La chimera”!

Podstawowe informacje o całym filmie La chimera

Tytuł: La chimera
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 2h 10m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Włochy
Reżyser: Alice Rohrwacher
Scenariusz: Alice Rohrwacher
Obsada: Josh O’Connor, Carol Duarte, Alba Rohrwacher, Isabella Rossellini, Vincenzo Nemolato, Lou Roy-Lecollinet, Giuliano Mantovani, Gian Piero Capretto, Melchiorre Pala, Ramona Fiorini