Plakat filmu Kruk

Kruk Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Kruk: Fantastyczna Odyseja Zemsty

Czy słyszeliście kiedyś o historii tak mistycznej, że włos na skórze jeży się jak antena w burzy? Takiej, gdzie śmierć nie jest końcem, lecz tylko początkiem nowej drogi? Jeśli nie, to przygotujcie się na podróż przez krainę mitów i tajemnic. Witajcie w świecie „Kruka”, filmu, który przynosi na ekran magię i zemstę w najbardziej nieprzewidywalny sposób.

Erick i jego ukochana zostają pozbawieni życia w okrutny sposób. Zazwyczaj to byłby koniec historii, jednak nie w tym przypadku. Bo rok później, gdy cienie żałoby jeszcze nie opadły, zjawia się Erick, lecz nie jako zwykły człowiek. Wraca z zaświatów, z krukiem u boku, gotowy na wszystko, by wymierzyć sprawiedliwość wśród tych, którzy skrzywdzili jego i jego miłość.

Reżyseria Ruperta Sandersa

To nie tylko kolejny film o zemście. To dzieło mistrza manipulacji emocjami, które wciąga od pierwszej sekundy. Rupert Sanders, znany z niekonwencjonalnego podejścia do tematów fantasy, tym razem przekracza granice między światami, mieszając rzeczywistość z magią w sposób niezwykły i zaskakujący.

W krainie fantasy, gdzie każdy krok może oznaczać zmierzenie się z własnymi demonami, Sanders prowadzi nas przez labirynt intryg i tajemnic, pozostawiając nas z sercem bijącym jak dziki kon. I to wszystko w otoczeniu magicznych krajobrazów, które wydają się prawdziwsze niż rzeczywistość.

Czy Erick zdoła przekroczyć granice życia i śmierci? Czy jego zemsta będzie słodka jak miód, czy gorzka jak żal? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz tylko w „Kruku”.

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez mroczne zakamarki ludzkiej duszy, gdzie zemsta wije się jak wąż, gotowa ugryźć każdego, kto stanie na jej drodze.

Podstawowe informacje o całym filmie Kruk

Tytuł: Kruk
Tytuł oryginalny: The Crow
Gatunek: Fantasy, Thriller
Czas trwania:
Rok produkcji: 2024
Kraj: USA
Reżyser: Rupert Sanders
Scenariusz:
Obsada: Bill Skarsgård, FKA Twigs, Danny Huston, Laura Birn, Jordan Bolger, Isabella Wei, Sami Bouajila, David Bowles, Dukagjin Podrimaj, Paul Maynard