Plakat filmu Katak. Podwodna przygoda

Katak. Podwodna przygoda Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Odkryj Tajemnice Oceanu w „Katak: Podwodnej Przygodzie”

Przygotuj się na najbardziej ekscytującą podróż pod wodą, jaką kiedykolwiek przeżyłeś! „Katak: Podwodna Przygoda” to nie tylko film, to prawdziwe uczucie, które przeniesie cię w świat pełen tajemnic i przygód!

Spotkanie z Niezwykłym Bohaterem

Katak to bohater, który mimo swojego młodego wyglądu, ma wielkie marzenia i jeszcze większą odwagę. Czy potrafi samodzielnie podjąć wyzwanie? W reżyserii Christine Dallaire-Dupont i według scenariusza Andree Lambert, wyrusza w niezwykłą oceaniczną podróż, która odmieni jego życie na zawsze.

„Katak: Podwodna Przygoda” to opowieść o odwadze, przyjaźni i odkrywaniu własnych granic. To film, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych swoją uniwersalną tematyką i piękną animacją.

Podbój Wielkiej Północy

Czas na największą przygodę życia! Wyruszając w podróż do wielkiej Północy, Katak odkrywa nie tylko tajemnice oceanu, ale również siebie. Czy uda mu się pokonać swoje wątpliwości i zdobyć to, o czym zawsze marzył?

Jeśli chcesz poczuć dreszcz emocji i doświadczyć niezapomnianej przygody, nie przegap tego filmu. „Katak: Podwodna Przygoda” to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie!

Podstawowe informacje o całym filmie Katak. Podwodna przygoda

Tytuł: Katak. Podwodna przygoda
Tytuł oryginalny: Katak: The Brave Beluga
Gatunek: Animacja, Przygodowy
Czas trwania: 1h 22m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Kanada
Reżyser: Christine Dallaire-Dupont
Scenariusz: Andrée Lambert
Obsada: Alexandre Bacon, Émilie Josset, Yves Jacques, Ginette Reno, Ludivine Reding, Mario Saint-Amand, Benoît Brière, Martin Drainville, Guylaine Tremblay, Marie-Thérèse Fortin