Plakat filmu Jak ukradłem 100 milionów

Jak ukradłem 100 milionów Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Odkryj szalony świat przestępczych intryg w filmie Jak ukradłem 100 milionów

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak jedno zakłamane posunięcie może przerodzić się w lawinę niezwykłych wydarzeń? W filmie Jak ukradłem 100 milionów reżyser Michał Węgrzyn zabiera nas w ekscytującą podróż po krętych ścieżkach przestępczych intryg i szalonych planów.

Kradzież stulecia czy największa wpadka?

Główny bohater, Ed, staje w obliczu trudnego wyboru: spędzić rok w więzieniu za kradzież 100 milionów dolarów czy też podjąć ryzyko i ukryć się przed sprawiedliwością. Postanawia więc zmylić wszystkich, w tym swoją narzeczoną, udając służbowy wyjazd do Nowego Jorku.

Jak ukradłem 100 milionów to mieszanka kryminalnej intrygi i szalonej komedii, która trzyma w napięciu do samego końca. Czy Edowi uda się uciec przed konsekwencjami swoich działań czy też wpadnie w jeszcze większe tarapaty? Tego dowiesz się, obejrzałszy ten niezwykle wciągający film.

Komedia pełna zwrotów akcji

Przygotuj się na dawkę śmiechu i nieprzewidywalnych zwrotów akcji! Jak ukradłem 100 milionów to nie tylko historia o kradzieży stulecia, ale także opowieść o ludzkich słabościach, nieoczekiwanych sojuszach i prawdziwej przyjaźni, która potrafi wyjść na jaw nawet w najtrudniejszych chwilach.

Nie czekaj dłużej! Wejdź w świat kryminalnych przygód i absurdalnych sytuacji, oglądając film Jak ukradłem 100 milionów. To produkcja, która zaskoczy Cię w każdej sekundzie i sprawi, że nie będziesz móc oderwać się od ekranu!

Podstawowe informacje o całym filmie Jak ukradłem 100 milionów

Tytuł: Jak ukradłem 100 milionów
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Komedia kryminalna
Czas trwania: 1h 35m
Rok produkcji: 2024
Kraj: Polska
Reżyser: Michał Węgrzyn
Scenariusz: Kacper Szymański
Obsada: Antoni Królikowski, Zuzanna Zielińska, Małgorzata Socha, Mateusz Damięcki, Michał Żebrowski, Bartłomiej Nowosielski, Konrad Marszałek, Arkadiusz Smoleński, Tomasz Oświeciński, Aleksander Mackiewicz