Plakat filmu Ja

Ja, kapitan Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Wyrusz w niezwykłą podróż z „Ja, kapitan”!

W życiu czasami trzeba zaryzykować, żeby odkryć nowe horyzonty. Film „Ja, kapitan” to właśnie taka historia – pełna przygody, emocji i odwagi. Gotowy na niezapomnianą podróż?

Co kryje się za tytułem?

W 2023 roku Matteo Garrone zabiera nas w niezwykłą podróż z Dakaru do Europy. Dwóch młodych mężczyzn postanawia rzucić wyzwanie losowi i ruszyć w poszukiwaniu lepszego życia. Ale czy będą w stanie przetrwać burzę, która nadciąga?

Historia, którą zobaczysz na ekranie, to nie tylko podróż fizyczna, ale także podróż w głąb ludzkiej duszy. Odkrywamy marzenia, nadzieje i obawy bohaterów, żyjąc każdym ich krokiem.

Czemu warto zobaczyć ten film?

To nie jest kolejna opowieść o migracji. „Ja, kapitan” to poruszający dramat o ludzkich losach, której ścieżka dźwiękowa zabrzmi w twoim sercu przez długi czas po seansie. Reżyseria Matteo Garrone i scenariusz napisany wspólnie z Massimo Ceccherinim to gwarancja głębokiego przeżycia kinowego.

Ale to nie wszystko. To także podróż przez malownicze krajobrazy, fascynujące postaci i nieoczekiwane zwroty akcji. To film, który poruszy cię do głębi i zostawi ślad w twojej duszy.

Gotowy na wyruszenie w niezwykłą podróż? Obejrzyj „Ja, kapitan” i zanurz się w świat emocji, który pozostanie z tobą na zawsze!

Podstawowe informacje o całym filmie Ja, kapitan

Tytuł: Ja, kapitan
Tytuł oryginalny: Io capitano
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 2h 1m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Włochy
Reżyser: Matteo Garrone
Scenariusz: Matteo Garrone, Massimo Ceccherini
Obsada: Seydou Sarr, Moustapha Fall, Issaka Sawadogo, Hichem Yacoubi, Doodou Sagna, Khady Sy, Venus Gueye, Cheick Oumar Diaw, Joe Lassana, Mamadou Sani