Plakat filmu Dobrzy nieznajomi

Dobrzy nieznajomi Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Odkryj Magiczną Prawdę w „Dobrych Nieznajomych”

Czy zdarzyło ci się kiedyś przeżyć coś niezwykłego, co wydawało się niemożliwe do wytłumaczenia? Film „Dobrzy Nieznajomi” to opowieść o tajemnicach, miłości i magii, która poruszy twoje serce i umysł!

Spotkanie z Niezwykłym Światem

Adam, scenarzysta poszukujący inspiracji, przypadkowo spotyka tajemniczego sąsiada, co prowadzi go do niesamowitego odkrycia. Po nieoczekiwanym zdarzeniu trafia do swojego rodzinnego domu, gdzie zdumiewająco odkrywa, że jego zmarli rodzice nadal żyją.

„Dobrzy Nieznajomi” to nie tylko film. To podróż do magicznego świata, gdzie granice między życiem a śmiercią, rzeczywistością a fantazją zaczynają się zacierać. Reżyser Andrew Haigh przenosi nas w świat, gdzie wszystko jest możliwe.

Odkryj Prawdziwą Miłość i Magię

Przeżyj razem z Adamem niezwykłą podróż, gdzie każde spotkanie, każdy gest, każde słowo staje się znaczące. „Dobrzy Nieznajomi” to historia o miłości, zrozumieniu i przyjęciu niezwykłości życia, która poruszy twoje emocje i wyobraźnię.

Jeśli pragniesz przeżyć niezapomnianą podróż do magicznego świata, nie przegap tego filmu. „Dobrzy Nieznajomi” to gwarancja rozrywki i refleksji, która pozostanie z tobą na długo po zakończeniu seansu!

Podstawowe informacje o całym filmie Dobrzy nieznajomi

Tytuł: Dobrzy nieznajomi
Tytuł oryginalny: All of Us Strangers
Gatunek: Fantasy, Melodramat
Czas trwania: 1h 45m
Rok produkcji: 2023
Kraj: USA
Reżyser: Andrew Haigh
Scenariusz: Andrew Haigh
Obsada: Andrew Scott, Paul Mescal, Jamie Bell, Claire Foy, Carter John Grout, Ami Tredrea