Plakat filmu Do usług szanownej pani

Do usług szanownej pani Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Do Usług Szanownej Pani: Sługa, który służy sercem

W życiu jest wiele rzeczy, których nie da się zapomnieć. I gdy przychodzi chwila pożegnania, czasem jedyną rzeczą, którą możemy zrobić, jest trzymać się wspomnień z całych sił. Tak właśnie robi nasz bohater w filmie „Do Usług Szanownej Pani” – historia, która dotyka serca i przywołuje uśmiech na twarzach.

Praca, która przemienia życie

Owdowiały brytyjski biznesmen podejmuje pracę lokaja w dworku we Francji. Ale to nie jest zwykła praca – to podróż w głąb serca i pamięci. To jakbyś odkrył skarb ukryty w zakamarkach duszy, który czekał na twój powrót.

Życie jest Mieszanką Smutku i Śmiechu

Reżyser Gilles Legardinier wraz ze scenarzystą Christel Henon stworzyli opowieść, która balansuje na granicy dramatu, komedii i romansu. To jakbyś był w wirze emocji, które wciągają cię coraz głębiej, nie pozwalając się oderwać od ekranu.

Czy chcesz poczuć emocje, które trawią serce, i uśmiechnąć się pomimo łez? Nie wahaj się – „Do Usług Szanownej Pani” to film, który przemówi do twojej duszy i sprawi, że pokochasz każdą chwilę spędzoną na jego oglądaniu.

Podstawowe informacje o całym filmie Do usług szanownej pani

Tytuł: Do usług szanownej pani
Tytuł oryginalny: Complètement cramé!
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans
Czas trwania: 1h 50m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Luksemburg
Reżyser: Gilles Legardinier
Scenariusz: Gilles Legardinier, Christel Henon
Obsada: John Malkovich, Fanny Ardant, Émilie Dequenne, Eugenie Anselin, Philippe Bas, Christel Henon, Al Ginter, Anne Brione, Daniel Kovač