Plakat filmu Do granic

Do granic Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Do granic

Jeśli szukasz filmu, który wstrząśnie Twoimi emocjami i wprawi Cię w stan napięcia od pierwszej do ostatniej minuty, to „Do granic” jest właśnie dla Ciebie. Ta hiszpańska produkcja z 2022 roku to prawdziwy rollercoaster emocji, który zatrzyma Cię w fotelu i nie pozwoli oderwać się od ekranu.

Diego i Elena, dwie postacie wiodące spokojne życie, pragną wyrwać się z rutyny i odmienić swoje losy w Stanach Zjednoczonych. Ale co się dzieje, gdy marzenia o lepszym jutrze prowadzą Cię na skraj? To właśnie musisz zobaczyć w „Do granic”. W strefie imigracyjnej zostają poproszeni o zwykłą rozmowę, która przeradza się w kilkugodzinne przesłuchanie, którego konsekwencje mogą zmienić ich życie na zawsze.

Thriller, który trzyma w napięciu

Reżyseria Alejandro Rojasa to mistrzostwo w tworzeniu napięcia i atmosfery niepewności. Każdy kadr jest jak strzał adrenaliny, który popycha fabułę do przodu, pozostawiając widza w nieustającym napięciu. Ale to nie wszystko – scenariusz, stworzony przez samego Rojasa i Juana Sebastiána Vasqueza, to prawdziwy majstersztyk, który zostawia Cię z sercem w gardle i pytaniem „Co będzie dalej?”

Thriller psychologiczny w wykonaniu hiszpańskich twórców to gwarancja niezapomnianego seansu. „Do granic” to nie tylko film – to podróż przez ludzkie emocje, motywacje i granice, które zostają wystawione na próbę w obliczu niepewnej przyszłości.

Nie czekaj dłużej! Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię od pierwszej sceny i nie pozwoli Ci oderwać się od ekranu, to „Do granic” jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wejdź do kina, przygotuj się na niezapomnianą podróż i pozwól się porwać w świat emocji i niepewności!

Podstawowe informacje o całym filmie Do granic

Tytuł: Do granic
Tytuł oryginalny: Upon Entry (La llegada)
Gatunek: Thriller, Psychologiczny
Czas trwania: 1h 17m
Rok produkcji: 2022
Kraj: Hiszpania
Reżyser: Alejandro Rojas
Scenariusz: Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vasquez
Obsada: Alberto Ammann, Bruna Cusí, Ben Temple, Laura Gómez, David Comrie, Colin Morgan, Gerard Oms, Nuris Blu