Plakat filmu Dancing Queen

Dancing Queen Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Dancing Queen: Tańcząc przez życie w poszukiwaniu marzeń

Słyszałeś kiedyś o historii, która sprawia, że twoje serce tańczy? Jeśli nie, to przygotuj się na niezapomnianą podróż z filmem „Dancing Queen”. To nie tylko historia tańca, ale również o odwadze, pasji i odkrywaniu swojego własnego rytmu życia.

Świat Tańca, Miłości i Marzeń

12-letnia Mina dostaje szansę swojego życia, kiedy sławny tancerz hip-hopowy ED Win przeprowadza się do miasta i zaczyna uczęszczać do jej szkoły. Mina zakochuje się bez pamięci, ale gdy ED ogłasza, że zakłada nową grupę taneczną na lokalny konkurs taneczny, Mina decyduje się na przesłuchanie. Jedynym problemem jest to, że nie potrafi tańczyć.

Śmiech, Emocje i Współczucie

Reżyser Aurora Gossé i scenarzysta Silje Holtet przenoszą nas w świat, gdzie taniec staje się nie tylko formą sztuki, ale również narzędziem do wyrażania emocji i odnajdywania siebie. To jakbyśmy stali się częścią tego magicznego świata, pełnego kolorów, rytmów i niezapomnianych chwil.

Czy chcesz poczuć rytm życia i odkryć własny sposób na tańczenie przez życie? Nie zwlekaj – wejdź na parkiet razem z „Dancing Queen” i pozwól, by taniec poprowadził cię do spełnienia twoich najskrytszych marzeń!

Podstawowe informacje o całym filmie Dancing Queen

Tytuł: Dancing Queen
Tytuł oryginalny:
Gatunek: Dramat, Dla młodzieży
Czas trwania: 1h 32m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Norwegia
Reżyser: Aurora Gossé
Scenariusz: Silje Holtet
Obsada: Anders Baasmo Christiansen, Andrea Bræin Hovig, Cengiz Al, Liv Elvira Kippersund Larsson, Viljar Knutsen Bjaadal, Anne Marit Jacobsen, Frida Ånnevik, Mona Berntsen, Sturla Puran Harbitz, Ylva Røsten-Haga