Plakat filmu Był sobie kot

Był sobie kot Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Był sobie kot: Niezwykła podróż dookoła własnego „ja”

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdyby kot mógł zmieniać swoją postać? „Był sobie kot” to pełna humoru i ciepła opowieść o pewnym rozpieszczonym futrzaku, który odkrywa, że życie nie jest takie proste, jak mu się wydawało.

Przebojowa komedia dla całej rodziny

W tym niezwykłym filmie reżyser Christopher Jenkins zabiera nas w porywającą podróż, podczas której nasz bohater, mimo wszystkich przeciwności losu, uczy się najważniejszej lekcji – o wartości przyjaźni i akceptacji siebie.

W świecie, gdzie wszystko jest możliwe

Wciel się w rolę rozkapryszonych kocięcych łapek i ruszaj wraz z naszym bohaterem w niezwykłą podróż, podczas której zmienia się w papugę, szczura, karalucha, a nawet psa! Przekonaj się, że czasem największe przygody dzieją się wtedy, gdy otworzysz się na świat i pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa.

Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia. To film, który zachwyci zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych widzów, pełen humoru, emocji i przemyśleń.

Odkryj prawdziwe znaczenie przyjaźni i akceptacji

„Był sobie kot” to nie tylko rozrywka, to opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości i drodze do dojrzałości. Czy nasz bohater odnajdzie swoje miejsce w świecie, czy może najważniejsza będzie dla niego podróż, a nie cel? Przekonaj się sam, obejrzyj film i dołącz do tej niezwykłej przygody już dziś!

Podstawowe informacje o całym filmie Był sobie kot

Tytuł: Był sobie kot
Tytuł oryginalny: 10 Lives
Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia
Czas trwania: 1h 28m
Rok produkcji: 2023
Kraj: Wielka Brytania
Reżyser: Christopher Jenkins
Scenariusz: Ken Cinnamon, Christopher Jenkins
Obsada: Mo Gilligan, Simone Ashley, Sophie Okonedo, Zayn Malik, Dylan Llewellyn, Jeremy Swift, Bill Nighy, Tabitha Cross, Christopher Jenkins, Naomi McDonald