Plakat filmu Bracia ze stali

Bracia ze stali Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Wejdź do ringu z Bracia ze stali!

Gotowy na emocjonującą podróż przez świat wrestlingu? Przygotuj się na film, który nie tylko wzruszy Cię do łez, ale także sprawi, że zobaczysz sportową pasję w zupełnie nowym świetle! „Bracia ze stali”, najnowszy dramat biograficzny w reżyserii Seana Durkina, przeniesie Cię do serca losów jednej z najbardziej wpływowych rodzin w historii wrestlingu.

Historia, która trwa wieki

Losy rodziny Von Erichs są jak samo życie – pełne zwycięstw, porażek i niezapomnianych momentów. Od lat 60. do dzisiaj ta dynastia wrestlerska miała ogromny wpływ na rozwój tej dyscypliny sportu, inspirując kolejne pokolenia do walki o swoje marzenia.

Ale to nie tylko historia o sportowej chwale, to także opowieść o więzi rodzinnej, poświęceniu i determinacji. Sean Durkin nie tylko ukazuje świat wrestlingu, ale także analizuje skomplikowane relacje między członkami rodziny, ich walkę z demonami przeszłości i dążenie do sukcesu.

Wkraczaj do ringu

Reżyser Sean Durkin przenosi nas za kulisy świata wrestlingu, gdzie emocje są na wyciągnięcie ręki, a walka to nie tylko fizyczna rywalizacja, ale także walka o własne przekonania i ideały. Przygotuj się na dawkę niesamowitych widowisk, wzruszających chwil i niezwykłych postaci, które zostaną w Twojej pamięci na zawsze.

Bądź gotowy na niezapomniane doświadczenie filmow

Podstawowe informacje o całym filmie Bracia ze stali

Tytuł: Bracia ze stali
Tytuł oryginalny: The Iron Claw
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy
Czas trwania: 2h 12m
Rok produkcji: 2023
Kraj: USA
Reżyser: Sean Durkin
Scenariusz: Sean Durkin
Obsada: Zac Efron, Jeremy Allen White, Harris Dickinson, Stanley Simons, Holt McCallany, Maura Tierney, Lily James, Michael Harney, Aaron Dean Eisenberg, Kevin Anton