Plakat filmu Biedne istoty

Biedne istoty Cały Film Online Lektor PL

Video Thumbnail

Wejdź w świat niezwykłych możliwości!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co by się stało, gdyby nauka i magia spotkały się w jednym miejscu? Film Biedne istoty zabierze cię w podróż przez świat pełen tajemnic, miłości i niezwykłych odkryć.

Odrodzenie i miłość

Historia rozpoczyna się od momentu, gdy młoda kobieta zostaje przywrócona do życia przez ekscentrycznego naukowca. Ale czy to tylko kolejny eksperyment? Czy może coś więcej kryje się za tą niezwykłą reinkarnacją?

To opowieść o odrodzeniu, o odnalezieniu się w nowej rzeczywistości i o poszukiwaniu miłości, która przetrwa wieki. Reżyser Yórgos Lánthimos i scenarzysta Tony McNamara stworzyli świat, w którym granice między nauką a fantazją zaczynają się zacierać.

Świat pełen tajemnic

W tej opowieści zanurzysz się w atmosferze, która przyciąga i fascynuje od pierwszych chwil. Każdy kadr, każde spojrzenie, to jak otwieranie kolejnego puzzla, który składa się na niezwykłą całość.

Czy młoda kobieta odnajdzie swoje miejsce w nowym świecie? Czy nauka i miłość zdołają pokonać wszystkie przeszkody? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz tylko w kinie, obejmując ten film otwartymi ramionami.

Nie przegap szansy, by wkroczyć w świat Biednych istot – to podróż, której nie zapomnisz!

Podstawowe informacje o całym filmie Biedne istoty

Tytuł: Biedne istoty
Tytuł oryginalny: Poor Things
Gatunek: Romans, Sci-Fi
Czas trwania: 2h 21m
Rok produkcji: 2023
Kraj: USA
Reżyser: Yórgos Lánthimos
Scenariusz: Tony McNamara
Obsada: Emma Stone, Mark Ruffalo, Willem Dafoe, Ramy Youssef, Christopher Abbott, Suzy Bemba, Jerrod Carmichael, Kathryn Hunter, Vicki Pepperdine, Hanna Schygulla